Slider

Dagelijks Bestuur

Commissies

Staf

Dagelijks Bestuur

Voorzitter
Alex Jacobs

06 214 56 973
voorzitter@benefietvoornop.nl
Sponsor-werving, Subsidie-werving, Fondsen-werving, PR & Social Media

Secretaresse
Sandra Bartels

06 341 62 615
secretariaat@benefietvoornop.nl
Secretariele zaken

Penningmeester
Gradie Weultjes

penningmeester@benefietvoornop.nl
Financieel Adviseur, Subsidies & Vergunningen

Algemene leden
Jan de Graaf
Agnes Hepping

Bestuurssecretariaat
Agnes Hepping
06 216 24 384
bestuurssecretariaat@benefietvoornop.nl

Persvoorlichter
Kees van der Meulen
pers@benefietvoornop.nl

Coördinator Vrijwilligers
Jan de Graaf
06 167 13 249
vrijwilligers@benefietvoornop.nl

Coördinator Evenementen
Jannes Punter

evenementen@benefietvoornop.nl

Sponsor-werving
Vacature (zie Vacatures)
sponsor@benefietvoornop.nl

Commissies

Staf

DTP & Vormgeving
Vacant
dtp@benefietvoornop.nl

Websitebeheer
Patrick van Dijk
06 578 50 353
website@benefietvoornop.nl

Postadres
Stichting BenefietvoorNOP
De Vogezen 7
8303 GA
Emmeloord

KVK 66398630
RSIN 856534444
BANK NL07RABO03111160506
BTW NL823807071B01

Stichting BenefietvoorNOP heeft sinds 01-01-2017 een ANBI Status

Sluit Menu